Kokořín hradrybnik Kačírekohniště a gril

Milča, Kokořínský Důl č.54

Doprava

Pokud potřebujete zařídit odvoz, dejte nám vědět určitě Vám ho pomůžeme zařídit. Disponujeme vlastním vozem Volkswagen Transporter 7+řidič.

Možné je i dopravit vybavení do nepřístupných terénů traktůrkem John Deere Gator 4x4.

Pokud nejste domluveni jinak tak recepce pro penzion Milča je na penzionu Malba (cca 700 m směr Mělník).

Vzdálenost od Prahy je přibližně 50 km, cesta vede přes Mělník a dále směrem na Mšeno, přičemž v osadě Lhotka Důl se před železničním přejezdem odbočuje vlevo a pokračuje přibližně 9 km až do obce Kokořínský Důl.

Penzion Milča administrativně spadá pod obec Kokořínský Důl, je však umístěn na samotě přibližně 700 m metrů za touto obcí ve směru od Prahy, od hlavní silnice je oddělen jednak rybníkem a jednak lesním porostem. Příjezdová cesta k penzionu (pro automobily) vede z centra obce od rozcestníku u hotelu Kokořín po červené turistické značce, jinak pěšky nebo na kole se lze k penzionu dostat přes tábořiště "U splávku" nacházející se asi 500 m za obcí kde mohou naši hosté či neobjednaní zájemci zaparkovat a přejít lávku směrem k Milče. U penzionu je upravená plocha pro parkování, příjezdová lesní komunikace je pouze pro potřeby penzionu a pro veřejnost je uzavřena.

Kokořínsko - aktivní dovolená v divoké přírodě

  • jen 40 km severozápadně od Prahy
  • 272 km2 přírody v údolích pískovcových skal
  • lesy, říčky, rybníky, mokřady a skalní útvary
  • turistika, cykloturistika, koupání, skalní lezení a romantika
  • stovky kilometrů značených turistických tras a cyklotras
  • romantický hrad Kokořín a tajuplný hrad Houska